Kosmetikos linija Dapper Dan

Dapper Dan Beard Oil Barzdos aliejus, 50 ml

19.00€

Šis barzdos aliejus yra nepakartojamas eterinių aliejų mišinys, kuris minkština ir giliai maitina barzdos plaukus ir veido odą. Klasikinis vanilės ir kvapiosios tongapupės aromatas suteiks Jums malonumo ir išskirtinumo jausmą bei lydės Jus visą dien..

Dapper Dan Deluxe Pomade Vidutinės fiksacijos ir spindesio plaukų pomada, 100 ml

14.00€

Lankstumo ir natūralaus žvilgesio plaukams suteikianti pomada yra produktas, skirtas vyrams, mėgstantiems nepriekaištingą, netūraliai atrodantį įvaizdį. Dėl vandens pagrindo sudėties, ši pomada suteikia šukuosenai vidutinę fiksaciją, o išsiplauna iti..

Dapper Dan Hair and Body Shampoo Šampūnas ir kūno prausiklis vyrams, 300 ml

19.00€

Dapper Dan šampūnas ir kūno prausiklis vyrams švelniai valo ir klasikiniu aromatu pakvėpina plaukus ir odą. Šampūno sudėtyje yra vitamino B5, kuris stiprina plaukus. Tinka kasdieniam naudojimui. Naudokite duše plaukams ir kūnui...

Dapper Dan Heavy Hold Pomade Stiprios fiksacijos ir spindesio plaukų pomada, 100 ml (juoda)

14.00€

Aliejinio pagrindo pomada puikiai subalansuota taip, kad patenkintų kiekvieno pomadų mėgėjo poreikius. Pomada ne tik itin stipriai fiksuoja šukuoseną, bet ir suteikia nepakartojamo blizgesio plaukams. Nors pomados sudėtis pagrįsta aliejiniu pagrindu,..

Dapper Dan Matt Clay Stiprios fiksacijos, matinis plaukų modeliavimo molis, 100 ml

14.00€

Su Dapper Dan matiniu modeliavimo moliu susikursite nepriekaištingą šukuoseną. Molis padės šukuosenai išsilaikyti itin ilgą laiką bei užtikrins matinį efektą. Geresnio matinio plaukų modeliavimo molio tikrai nerasite!..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)