Water Hydrider (mėlynas)

Water Hydrider (mėlynas)

Water Hydrider (mėlynas)

  pristatymo salygosPristatymas į namus per 1-2 d.d.
  pristatyma atsiimkiteAtsiimkite prekės parduotuvėje, tą pačią dieną nemokomai
 • 29.00€

Turbūt kiekvienas gerai žino, koks svarbus yra vanduo žmogaus sveikatai. Tačiau ne bet koks, o tik švarus ir kokybiškas vanduo esti sveikas ir naudingas. Tokių savybių ir net gydomųjų galių turi vadinamasis gyvasis vanduo. Tokiomis savybėmis ir teigiamų poveikių pasižymi vadinamasis gyvasis vanduo. Iki šių dienų įvairių tautų legendose išliko pasakojimų apie stebuklingą tokio vandens poveikį. Juk būtent gyvuoju vandeniu buvo atgaivinami pasakų herojai.

Šiuolaikiniai mokslininkai įminė gyvojo vandens paslaptį – jis turi neigiamo krūvio vandenilio jonų ir du elektronus vietoj vieno, taigi jis įgauna natūralaus antioksidanto savybių. Beje, universalaus, palaikančio daugelio kitų natūralių vandenyje tirpių antioksidantų aktyvumą. Švelniai reaguodami hidridų jonai nepalieka nuodingų medžiagų apykaitos produktų. Susidarydami jie keičia vandens pH (rūgščių ir šarmų pusiausvyrą) – vanduo tampa šarminis. Tai labai svarbus aspektas, nes žalingi šių dienų mitybos įpročiai vis labiau rūgština vidinę organizmo terpę. Be fizinės ir cheminės sudėties, vandens pH ir ORP (oksidacijos ir redukcijos potencialas) – tai du pagrindiniai rodikliai, apibūdinantys esmines vandens savybes.

Japonijoje sukurta, patentuota ir gaminama lazdelė, generuojanti neigiamo krūvio vandenilio jonus, paprastą vandenį paverčia gyvuoju. Jis tampa mūsų sveikatą puoselėjančiu pagalbininku. Buvo nustatyta, kad sutrikus vidinei organizmo terpės pusiausvyrai ir jai rūgštėjant, neišvengiamai prasideda destruktyvūs veiksniai, sutrinka medžiagų apykaita ir jos produktų šalinimo iš organizmo procesai.

Antras svarbus rodiklis, galintis pakeisti vandens savybes, yra ORP  – oksidacijos ir redukcijos potencialas. Šis parametras gali būti nustatytas ištyrus kiekvieną skystį, pavyzdžiui, limfą arba kraują. Sveiko žmogaus vidinės terpės ORP svyruoja nuo – 50 iki –200 mV. Bet pamatavus ligonio pažeistų vietų tarpląstelinio skysčio ORP, pavyzdžiui, sergančio uždegimu ar ištikto širdies priepuolio, rodiklis bus teigiamas. Vandens, kurį mes kasdien liejame iš čiaupo ar perkame parduotuvėje buteliuose, ORP taip pat teigiamas. Tai reiškia, kad jis negeba užtikrinti normalių oksidacijos ir redukcijos procesų organizme, jame nėra neigiamų jonų, galinčių atkurti pažeistas oksiduotas molekules. Bet būtent vanduo gali pasiekti kiekvieną organą ir audinį, būtent jam patikėta juos “pataisyti” ir pašalinti iš organizmo nuodingas atliekas. Taigi, HYDRIDER lazdelė padės organizmui įveikti neigiamus šių dienų mitybos padarinius, pašalinti toksinus, sustiprinti šiuolaikinio žmogaus imuninės sistemos apsaugą.

Kokį vandenį reikia gerti, kad būtum sveikas? Koks vanduo gali puoselėti mūsų grožį, jaunystę ir sveikatą?  Atsakymas yra – tai vanduo, gaunamas naudojant HYDRIDER lazdelę.

Energija – labai plati sąvoka, ji gali būti fizikinė, cheminė biocheminė, kadangi pagrindinė gyvo organizmo energetinė substancija yra adenozino trifosfatas (ATP), kurį gamina mitochondrijos kiekvienoje gyvoje mūsų kūno ląstelėje. Tačiau su amžiumi šie procesai vis labiau lėtėja. Mažėja ląstelės energija, dėl to nukenčia ir viso organizmo energetika. Pagelbėti gali neigiamo krūvio vandenilio jonai – jie įsiterpia į fermentų, stimuliuojančių ATP gamybą, veiklą. Taip hidrido jonai prisideda prie jaunystės ir sveikatos išsaugojimo.

Hidrido jonai:

1) turi antioksidacinių savybių, stimuliuojančių kitų antioksidantų veiklą, kurie prarado savo aktyvumą;

2) neutralizuoja aktyvias deguonies formas, paversdami jas vandeniu;

3) padeda atstatyti pažeistas kepenų funkcijas, gerina ląstelių membranų funkciją;

4) skatina žaizdų gijimą, saugo nuo uždegimų;

5) palaiko sveiką žarnyno mikroflorą, slopina grybelių terpės vystymąsi.

Kaip naudoti?

 • Nuimti nuo plastikinio konteinerio apsauginę plėvelę.
 • Prieš naudojimą konteinerį išplauti po tekančiu vandeniu. Plaunant gali susidaryti juodi milteliai (aktyvuota anglis), laikyti po tekančiu vandeniu kol vanduo nepasidarys švarus.
 • Konteineris įdedamas į talpą ir užpilamas 1-1.5  l vandens. Lazdelė turi būti pilnai apsemta vandeniu.
 • Po 5 valandų vanduo yra praturtintas neigiamo krūvio vandenilio jonais. Vandens pH: 8.0 – 10.0, ORP: +199 ~ -250 mV. Ištraukus lazdelę, vanduo išsaugo savo savybes dar kelias valandas. Tokį vandenį galima virinti. Juo užplikyta kava arba arbata pasižymi nepriekaištingu skoniu ir yra sveika gerti.

Naudingi patarimai

 Atsargumo priemonės:

Negalima nuryti konteinerio.
Nenaudokite sandariame stikliniame inde.

Jūs galite pamatyti plaukiojančias baltas daleles- magnio hidrido, jis yra saugus žmogui.

Naudojimo terminas: naudoti 360 l vandens aktyvuoti. Tokio kiekio vandens pakanka 3 mėnesiams trijų asmenų šeimai.

Sudėtis: magnis (99,9 % išgrynintas), aktyvuota anglis, greitai atsinaujinantys keramikos rutuliukai (Patento Nr.4218939/ceolitas, keramikos molis , koralinis kalcis, Fe2O3). Viduje: poliesteris (maišelis). Plastikinis konteineris: polipropilenas.

Patvarumas šilumai: 60⁰C

Matmenys: 19 x 120 mm

Pagaminta:  Japonijoje

Gamintojas: Taane Co. Ltd. 4F Sunline No.66 Bldg, Tsutsujigaoka 3-Chome, Miyagino-ku, Sendai-city, Miyagi 983-0852, Japan (Japonija).

Platintojas: UAB „Neovital“,  Užupio g. 7-2, Vilnius, www.neovital.ltinfo@neovital.lt +37052120012

Konteinerio priežiūra

Norint užtikrinti visavertį HYDRIDER darbą ir pratęsti jo tarnystės laiką, lazdelę būtina kas dvi savaites atnaujinti.

Prižiūrėti laikantis šių rekomendacijų:

  Nuimdami dangtelį, ištraukite baltą poliesterio maišelį iš plastiko konteinerio.

vandens šarminimas

 1. Panardinkite baltą lazdelę į paruostą tirpalą 30 sekundžių- 1 minutei. Tirpalas ruošiamas sumaišius lygiomis dalimis (1:1) actą ir vandenį.
 2. Nuplaukite maišelį po tekančiu vandeniu.
 3. Įdėkite maišelį atgal į plastikinį konteinerį.
 4. Įdėkite lazdelę į talpą ir užpilkite 1,5 L vandens.

Atsargumo priemonės priežiūros metu:

 • Nenaudokite sandariame stikliniame inde.
 • Nelaikykite maišelio, panardinto į acto ir vandens mišinį, ilgiau nurodyto laiko

Dėmesio! HYDRIDER nėra skirtas vandens valymui, todėl vartokite tik švarų geriamąjį vandenį.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis