Maisto papildai


Defence (90 kapsulių)

35.00€

Kompleksas, iš tokiu augalu, kaip ežiuolė, kininis koptis, Reishi grybas, plėvėtoji kulkšnis, tikrasis alavijas, veikia sinergetiškai. Veikliosios medžiagos sustiprina viena kitos veikimą.Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, skoninių ir kvapiųjų m..

20/20 Ultraclear (30 kapsulių)

21.00€

Augalinis kompleksas Ultraclear™ 20/20 sukurtas siekiant palaikyti regėjimo sistemos funkcionalumą bei gerinti bendrą organizmo būklę.Šis unikalus kompleksas ‒ tai papildomas aukštos kokybės augalinių baltymų, amino rūgščių, bioflavonoidų, vitaminų i..

AM/PM Osteo-Flex (90 kapsulių)

43.00€

Sudėtyje nėra mielių, sojos, sintetinių dažiklių, konservantų ir kvapiųjų medžiagų. Sudedamųjų dalių poveikis Vitaminas D - padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę; - padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą; - padeda palaikyti ..

Aukštos kokybės kalcio kompleksas "HIGH GRADE CALCIUM COMPLEX" (180 kapsulių)

44.00€

Įsisavinti kalcį padeda komplekse esantis subalansuoti mikroelementai: magnis, chromas, cinkas, chondroitino sulfatas bei vitaminas D3 (pati aktyviausia vitamino D forma) ir kitų medžiagų. Kalcis – vienas iš svarbiausių mineralų. Jis svarbus kraujo k..

Aukštos kokybės kalcio kompleksas "HIGH GRADE CALCIUM COMPLEX" (90 kapsulių)

25.00€

Įsisavinti kalcį padeda komplekse esantis subalansuoti mikroelementai: magnis, chromas, cinkas, chondroitino sulfatas bei vitaminas D3 (pati aktyviausia vitamino D forma) ir kitų medžiagų. Kalcis – vienas iš svarbiausių mineralų. Jis svarbus kraujo k..

Children’s ABC’s (30 tablečių)

12.00€

CHILDREN’S ABC’S – subalansuotas vitaminų kompleksas vaikams. Komplekso sudėtyje yra pagrindiniai riebaluose bei vandenyje tirpūs vitaminai. Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, skoninių ir kvapiųjų medžiagų. Sudedamųjų dalių poveikis Vitaminas A ..

Detox Plus (60 kapsulių)

36.00€

Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, skoninių ir kvapiųjų medžiagų. Sudedamųjų dalių poveikis Vitaminas B12 - padeda palaikyti normalią energijos apykaitą; - padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį; - padeda palaikyti normalią nervų sistemos..

Green Magic (142g)

41.00€

Maisto papilde Green Magic™ esantys elementai – augalinės kilmės fermentai, mineralai, aminorūgštys, vitaminai ir antioksidantai bei gerosios bakterijos. Jame nėra sintetinių konservantų ir priedų, cholesterolio ir glitimo, nedėta cukraus. Tinka veg..

Lecitinas granulėmis be riebalų "PREMIUM DE-OILED LECITHIN" (300g)

34.00€

Lecitinas (iš sojos)– tai fosfolipidų, kurie yra pagrindiniai ląstelių membranų komponentai bei neuromediatorų pirmtakai, šaltinis. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, saldiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų. Sudėtyje yra sojos (genetiškai nemodi..

M-U TENE Beta Carotene (120 kapsulių)

23.00€

Beta karotenas, žinomas kaip provitaminas A. Jis kaupiasi organizme ir prireikus virsta vitaminu A, kuris padeda išsaugoti normalų regėjimą, padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir odos būklę. Naudinga vartoti rūpinantis akių saugumu, d..

Mega Pro Plus (60 kapsulių)

34.00€

Stiprus antioksidantų kompleksas – tai vynuogių ir spanguolių standartizuotas proantocianidų kompleksas, papildytas žaliosios arbatos polifenoliais, liuteinu, likopenu, kurkuminu, citrusiniais bioflavonoidais ir terpenais, pomidorų fitosteroliais bei..

Migrabalance Pro (60 kapsulių)

29.00€

Milijonai žmonių kenčia nuo migrenos keliamo galvos skausmo. Nors migrenos priežastys nėra visiškai aiškios, tam tikri mitybos pokyčiai gali sumažinti tiek ją lydinčio sekinančio galvos skausmo dažnį, tiek trukmę. Maisto papilde MigraBalance™ Pro yr..

Naturcidin (30ml)

34.00€

Naturcidin™ – tai koncentratas iš 13 vaistinių augalų, o tai pat raudonėlio, galbaninės ferulos, levandos ir arbatmedžio eterinio aliejaus. Į sudėtį įeina geltonasis gencijonas ir kanadinė auksašaknė, rausvažiedė ežiuolė, valgomasis česnakas, baltojo..

Nutri-Cleanse (454g)

36.00€

Nutri-Cleanse – tai tirpių ir netirpių skaidulinių medžiagų, dumblių, fermentų, probiotikų ir prebiotikų bei kitų komponentų kompleksas. Tirpsta vandenyje, vartojamas kisieliaus pavidalu. Sudėtyje nėra dažiklių, konservantų, skonį suteikiančių medži..

Power Enzyme Complex (60 tablečių)

34.00€

Kompleksas iš augalinės ir gyvulinės kilmės fermentų, pepsino, bifidobakterijų ir žolelių. Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, skoninių ir kvapiųjų medžiagų. Sudėtyje yra kviečių, miežių. Sudedamųjų dalių poveikis Cinkas - padeda palaikyti norm..

Probiotikų kompleksas "Multi-Stain Probiotic Complex" (60 kapsulių)

29.00€

Probiotinės bakterijos, kurių natūraliai yra mūsų virškinamajame trakte, užtikrina gerą virškinimą. Kenksmingi aplinkos veiksniai, tam tikras maistas ir antibiotikai gali sumažinti šių bakterijų kiekį ar net visiškai jas sunaikinti. Maisto papildas ..

Procell Collagen & Hyaluronic Acid (90 kapsulių)

42.00€

ProCell™ komponentai – biologiškai prieinama hialurono rūgšties forma, depolimerizuotas chondroitino sulfatas, I, II, III tipo kolagenas, biologiškai prieinama sieros forma (metilsulfonilmetanas). Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, skoninių ir kva..

Super Indoles-CVB (60 kapsulių)

39.00€

Šiame komplekse yra augalinių maistinių medžiagų ir iš kryžmažiedžių daržovių medžiagų: I3C (indolo-3-metanolio), DIM (diindolimetano), askorbigeno, sulforafano, indolų, izotiocianatų ir gliukozinolatų. Sudetyje esantis vitaminas C, kuris reikalingas..

Sytrinol Plus (60 kapsulių)

46.00€

Tai patentuotas fitosterolių ir tokotrienolių kompleksas, stiprus antioksidantas. Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, skoninių ir kvapiųjų medžiagų. Sudėtyje yra sojos (genetiškai nemodifikuota) Maisto papildas Sytrinol Plus™ 60 kapsulių Grynas..

Vita Balance 2000+ (90 tablečių)

36.00€

VITA BALANCE 2000 ‒ natūralių multivitaminų, mineralų ir žolelių kompleksas. Šio modernaus natūralių vitaminų komplekso vartojimas padeda užtikrinti organizmo veiklai pakankamą svarbių medžiagų kiekį ir kokybę. VITA BALANCE 2000 ‒ subalansuoti vitami..

Vitamin E+ (90 kapsulių)

26.00€

Vitaminas E yra stiprus antioksidantas, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Vitaminas E dar vadinamas „jaunystės ir grožio vitaminu“, nes turi įtakos odos būklei. Maisto papildas Vitamin Е 90 kapsulių Grynasis kiekis: 52.47 g (1 ka..

Vitaminas C, kompleksas "Magnum C" (60 tablečių)

29.00€

Kompleksas aprūpina organizmą patentuotos formos vitaminu C (NutraC™). Taip pat šis nerūgštinis vitaminas C, kurio pH neutralus, švelniau veikia virškinamąjį traktą bei, dėl komplekse esančių bioflavonoidų, pasižymi pailgintu veikimu. Sudėtyje taip ..

Vitaminas D3 „Vita-D3″ (30ml) purškiamas

24.00€

Vita D3 – tai vitamino D3 purškalas su maloniu mėtos skoniu. Patogios formos dėka organizmui vitamino dienos norma teikiama akimirksniu. Vitaminas D – tai vitaminas, pasižymintis hormoniniu veikimu, jį žmogaus organizmas gali sintetinti veikiant Sau..

Rodoma nuo 1 iki 23 iš 23 (1 puslapių)