FITOTAL (500 ml)

FITOTAL (500 ml)

FITOTAL (500 ml)

    pristatymo salygosPristatymas į namus per 1-2 d.d.
    pristatyma atsiimkiteAtsiimkite prekės parduotuvėje, tą pačią dieną nemokomai
  • 49.00€

Fitotalas priklauso naujos klasės biologiškai aktyvioms medžiagoms (ekotolams), kurias galima įtraukti į metabolikų arba postbiotikų grupę. Tai patys įvairiausi aktyvūs junginiai, esantys bakterijų-saprofitų gyvybinės veiklos produktais. Fermentacijos procese įvairių augalų (rugių, kviečių, avižų ir kt.) bakterijų pagalba susidaro medžiagos, pavadintos ekotolais.

Fitotalas – daugiakomponentis sudėtingas bakterijų gyvybinės veiklos produktas, kuriame atrandamos pačios įvairiausios medžiagos – vitaminai, mikroelementai, oligosacharidai, organinės rūgštys, terpenoidai, flavonoidai, kumarinai, biogeniniai aminai, oligopeptidai, ir kt. medžiagos. Tuo pačiu metu – tai vientisas produktas, o ne atskirų augalinių komponentų ekstraktas. Vartojant išoriškai turi ryškiai išreikštą priešuždegiminį efektą, pagreitina  reparacinius procesus, padeda audinių regeneracijai.

Maisto papildas

FITOTAL

Grynasis kiekis: 500 ml (skystis)

Sudedamosios dalys: vanduo, džiovinti avižų ir kviečių stiebai, džiovinti dilgelės (lot. Urtica) lapai ir šaknys, džiovinti rykštenės (lot. Solidago) žiedai, džiovinti siauralapio gauromečio (lot. Chamerion angustifolium) lapai ir žiedai, džiovinti paprastosios trūkažolės (lot. Cichorium intybus) lapai ir stiebai, džiovinti vaistinės dirvuolės (lot. Agrimonia eupatoria) lapai ir stiebai, džiovinti paprastojo kiečio (lot. Artemisia vulgaris) lapai ir stiebai, džiovinti karčiojo kiečio (lot. Artemisia absinthium) lapai ir stiebai, džiovinti beržų (lot. Betula) lapai, džiovinti takažolės (lot. Polygonum aviculare) lapai ir stiebai.

  15 ml 50 ml
Avižų ir kviečių stiebai 225 mg 750 mg
Dilgelės lapai ir šaknys 75 mg 250 mg
Rykštenės žiedai 30 mg 100 mg
Siauralapio gauromečio lapai ir žiedai 45 mg 150 mg
Paprastosios trūkažolės lapai ir stiebai 45 mg 150 mg
Vaistinės dirvuolės lapai ir stiebai 30 mg 100 mg
Takažolės lapai ir stiebai
15 mg50 mg


Rekomenduojama paros dozė: 15-50 ml.

Vartojimo būdas: Maisto papildas ruošiamas vartojimo dienos išvakarėse. 15-50 ml Fitotal‘o sumaišoma su 200 ml šilto (apie 40⁰C) virinto vandens ir ⅓ arb. šaukštelio cukraus arba medaus. Gautas skystis paliekamas nakčiai ir geriamas kitą dieną.

Paruoštą maisto papildą rekomenduojama gerti tris kartus per dieną lygiomis dalimis prieš valgį: iš ryto, 30 min. prieš pietus ir prieš miegą. Vartojimo kursas nuo 3-jų iki 8-ių savaičių. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Išoriniam vartojimui naudoti neskiestą aplikacijų, tamponų, lašelių, tepalų pavidalu, lokaliai padengiant problemines zonas.

Nevartoti, jeigu yra padidėjęs jautrumas vienai iš maisto papildo sudedamųjų dalių.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti 15-25⁰C temperatūroje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo šviesos ir šilumos. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.
Gamintojas: UAB „Ekotolas“, Durpių g. 26-4, Vilnius, Lietuva.

Serija: žr. ant pakuotės.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis