Maisto papildai virškinimui

FITOTAL (500 ml)

49.00€

Fitotalas priklauso naujos klasės biologiškai aktyvioms medžiagoms (ekotolams), kurias galima įtraukti į metabolikų arba postbiotikų grupę. Tai patys įvairiausi aktyvūs junginiai, esantys bakterijų-saprofitų gyvybinės veiklos produktais. Fermentacijo..

Lecitinas granulėmis be riebalų "PREMIUM DE-OILED LECITHIN" (300g)

34.00€

Lecitinas (iš sojos)– tai fosfolipidų, kurie yra pagrindiniai ląstelių membranų komponentai bei neuromediatorų pirmtakai, šaltinis. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, saldiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų. Sudėtyje yra sojos (genetiškai nemodi..

Maistinės skaidulos "Magic Fiber" (288g)

13.60€ 34.00€

Maisto papildo sudėtyje yra beskonių skaidulinių medžiagų, kurios, sumaišytos su vandeniu, mėgstamu gėrimu ar maistu, nesutirštėja. Šios ypatingos skaidulos gaminamos patentuotu būdu, todėl ypač veiksmingai užpildo skrandį. Preparate taip pat yra dvi..

Nutri-Cleanse (454g)

36.00€

Nutri-Cleanse – tai tirpių ir netirpių skaidulinių medžiagų, dumblių, fermentų, probiotikų ir prebiotikų bei kitų komponentų kompleksas. Tirpsta vandenyje, vartojamas kisieliaus pavidalu. Sudėtyje nėra dažiklių, konservantų, skonį suteikiančių medži..

Power Enzyme Complex (60 tablečių)

34.00€

Kompleksas iš augalinės ir gyvulinės kilmės fermentų, pepsino, bifidobakterijų ir žolelių. Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, skoninių ir kvapiųjų medžiagų. Sudėtyje yra kviečių, miežių. Sudedamųjų dalių poveikis Cinkas - padeda palaikyti norm..

Probiotikų kompleksas "Multi-Stain Probiotic Complex" (60 kapsulių)

29.00€

Probiotinės bakterijos, kurių natūraliai yra mūsų virškinamajame trakte, užtikrina gerą virškinimą. Kenksmingi aplinkos veiksniai, tam tikras maistas ir antibiotikai gali sumažinti šių bakterijų kiekį ar net visiškai jas sunaikinti. Maisto papildas ..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)