Maisto papildai virškinimui

Fermentų kompleksas virškinimui"POWER ENZYME COMPLEX" (60 tablečių)

34.00€

Kompleksas iš augalinės ir gyvulinės kilmės fermentų, pepsino, bifidobakterijų ir žolelių. Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, skoninių ir kvapiųjų medžiagų. Sudėtyje yra kviečių, miežių. Sudedamųjų dalių poveikis Cinkas - padeda palaikyti norm..

FITOTAL (500 ml)

35.00€

Fitotalas priklauso naujos klasės biologiškai aktyvioms medžiagoms (ekotolams), kurias galima įtraukti į metabolikų arba postbiotikų grupę. Tai patys įvairiausi aktyvūs junginiai, esantys bakterijų-saprofitų gyvybinės veiklos produktais. Fermentacijo..

Lecitinas granulėmis be riebalų"PREMIUM DE-OILED LECITHIN" (300g)

34.00€

Lecitinas (iš sojos)– tai fosfolipidų, kurie yra pagrindiniai ląstelių membranų komponentai bei neuromediatorų pirmtakai, šaltinis. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, saldiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų. Sudėtyje yra sojos (genetiškai nemodi..

NUTRI-CLEANSE (454g)

36.00€

Nutri-Cleanse – tai tirpių ir netirpių skaidulinių medžiagų, dumblių, fermentų, probiotikų ir prebiotikų bei kitų komponentų kompleksas. Tirpsta vandenyje, vartojamas kisieliaus pavidalu. Sudėtyje nėra dažiklių, konservantų, skonį suteikiančių medži..

Probiotikų kompleksas"MULTI-STAIN PROBIOTIC COMPLEX" (60 kapsulių)

29.00€

Probiotinės bakterijos, kurių natūraliai yra mūsų virškinamajame trakte, užtikrina gerą virškinimą. Kenksmingi aplinkos veiksniai, tam tikras maistas ir antibiotikai gali sumažinti šių bakterijų kiekį ar net visiškai jas sunaikinti. Maisto papildas ..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)