Organizmui valyti

Detox Plus (60 kapsulių)

14.40€ 36.00€

Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, skoninių ir kvapiųjų medžiagų. Sudedamųjų dalių poveikis Vitaminas B12 - padeda palaikyti normalią energijos apykaitą; - padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį; - padeda palaikyti normalią nervų sistemos..

FITOTAL (500 ml)

49.00€

Fitotalas priklauso naujos klasės biologiškai aktyvioms medžiagoms (ekotolams), kurias galima įtraukti į metabolikų arba postbiotikų grupę. Tai patys įvairiausi aktyvūs junginiai, esantys bakterijų-saprofitų gyvybinės veiklos produktais. Fermentacijo..

Green Magic (142g)

41.00€

Maisto papilde Green Magic™ esantys elementai – augalinės kilmės fermentai, mineralai, aminorūgštys, vitaminai ir antioksidantai bei gerosios bakterijos. Jame nėra sintetinių konservantų ir priedų, cholesterolio ir glitimo, nedėta cukraus. Tinka veg..

Nutri-Cleanse (454g)

36.00€

Nutri-Cleanse – tai tirpių ir netirpių skaidulinių medžiagų, dumblių, fermentų, probiotikų ir prebiotikų bei kitų komponentų kompleksas. Tirpsta vandenyje, vartojamas kisieliaus pavidalu. Sudėtyje nėra dažiklių, konservantų, skonį suteikiančių medži..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)